Świąteczny Jarmark we Wrocławiu

Jarmark Bożonarodzeniowy zawitał do Wrocławia już w Listopadzie i będzie można go odwiedzić jeszcze przez 3 dni, czyli macie czas do końca roku. Ten wrocławski jest jednym z najpiękniejszych jarmarków w Polsce dlatego warto go odwiedzić, aby zobaczyć jak to wygląda, ale… My wybraliśmy się tutaj po raz drugi i powiem Wam, że takich tłumów nie pamiętam nigdzie, dlatego pierwsza rada, wybierzcie się tam w środku tygodnia jeśli macie taką możliwość. W weekend w dodatku z dziećmi (tymi malutkimi odradzam kompletnie) zabawa skończy się na przeciskaniu przez tłumy, staniu w kolejkach, bardzo wysokich cenach z nocleg jeśli zatrzymacie się na dłużej.

Powiem Wam, że ludzi we Wrocławiu było tak dużo, że znalezienie knajpy, w której zjemy śniadanie było wyzwaniem. Kolejki, niekończące się kolejki, ale dzięki temu trafiliśmy do miejsc, których może normalnie nie udałoby się odkryć. Niestety pogoda nie dopisała, bo strasznie padało, dlatego nie mamy zdjęć. Jedno jest pewne musimy tam wrócić!

Galeria Neonów, czyli najbardziej rozświetlone podwórko we Wrocławiu! Na pewno warto wybrać się tam wieczorem gdy wszystko się już świeci. Zewnętrzna galeria neonów znajduje się w podwórku przy ul. Ruskiej 46

Kino Nowe Horyzonty, czyli kino artystyczne. Nie znajdziesz popcornu. W repertuarze dobre kino środka, hity festiwali, przeglądy filmów z całego świata, Akademie filmowe, pokazy dla dzieci, rodziców i seniorów, działania edukacyjne, cykl transmisji oper z legendarnej The Metropolitan Opera, wystawy, koncerty, a jeśli Hollywood – to tylko w najlepszym wydaniu.

Sweter znajdziecie TU
Spodnie to ZARA
Kino Nowe Horyzony, tu udało się nam zjeść śniadanie

Komentarze

  1. Uwielbiam wszelkiego rodzaju jarmarki. W tym roku byłam też w Gdańsku i było niesamowicie! Klimat jest, szkoda tylko, że śniegu brak!

  2. Świetne fotki, jeśli podobał ci się jarmark we wrocławiu to absolutnie musisz przyjechać do Krakowa w okresie świątecznym. Nasz jarmark też jest absolutnie cudowny.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors