21:26 | 25 stycznia 2018
Brak kategorii

Jak prawidłowo suszyć i pielęgnować włosy ?

 

Przyznam, że kiedyś suszenie włosów było dla mnie nieprzyjemną codziennością, robiłam to byle jak, ważne było dla mnie to, aby włosy zostały wysuszone w ekspresowym tempie. Co to oznaczało? Dokładnie to, że każdego dnia suszyłam je gorącym strumieniem powietrza, trzymając suszarkę bardzo blisko włosów, w efekcie włosy stawały się przesuszone i osłabione.

Suszarka BABYLISS 6500E DIGITAL SENSOR posiada 3 wymienne koncówki. Dzięki najcieńszemu koncentratorowi na rynku 4×75 mm wystylizować włosy możemy profesjonalnie, tak jak w salonie fryzjerskim. Koncentrator 6×90 mm zapewni niesamowite wygładzenia, a nakładka z dyfuzorem zadba o loki i objętość.

Nie sądziłam, że suszenie włosów ma tak duży wpływ na to jak później układa się nasza fryzura, jak włosy mogą być lśniące, gładkie, a przy tym cały czas chronione.

Musicie poznać również najnowocześniejszą, inteligentną prostownicę od Babyliss Digital Sensor ST500E. Innowacyjna technologia nieprzerwanie monitoruje temperaturę na powierzchni włosów 366 razy na sekundę i pilnuje, by była ona dla nich bezpieczna. Prostownica już w czasie pierwszego pociągnięcia wykrywa rodzaj  włosów i automatycznie dostosowuje do ich grubości odpowiednią temperaturę. 63 miliardy jonów ujemnych na sekundę zapewniają niezwykły efekt blasku, włosy są lśniące i niezwykle gładkie.

Mając taki sprzęt wiem, że moje włosy są pod najlepszą ochroną, pomimo codziennej stylizacji!

 

 

 

 

 

 

 

Mogą Ci się jeszcze spodobać
Brak zdjecia

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *