FLYSPOT- Kreatywny pomysł na prezent urodzinowy

Urodziny, czyli taki jeden, ważny, zwykły dzień. Co podarować naszym dzieciom w prezencie, aby zapamiętały go na długo, a nawet na całe życie? Lubię kreatywne pomysły na prezenty, czy to urodzinowe czy jakikolwiek inne. Ważne, aby były wyjątkowe. Nie muszą to być zawsze rzeczy fizyczne, kupione, możliwości jest masę. wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię, zajrzeć na strony z ciekawymi pomysłami i działać.

Do wyboru zawsze macie podarowanie prezentu w klasycznej formie, nowej lalki, gry, ubrań, zabawki, ale możecie również spróbować czegoś nieszablonowego. W związku z tym, że Olivia obchodziła wczoraj urodzinki, dużo wcześniej zastanawiałam się co mogłabym jej podarować. Pewnego dnia, gdzieś przypadkiem usłyszałam o tunelu aerodynamicznym w Katowicach. Pomyślałam, że to coś dla niej, zawsze marzyła o lataniu, skokach ze spadochronem, pomyślałam więc, że to może być dobry początek, a przy okazji będzie bezpieczny.

 

Tunel aerodynamiczny

 

Flyspot to tunele aerodynamiczne, są to najlepsze na świecie symulatory swobodnego spadania, miejsca w którym grawitacja nie istnieje. Od strony technicznej: są to pionowe tunele o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 330 km/h. Tunel aerodynamiczny to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka – swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak.

Przygoda rozpoczyna się od przebrania w specjalny kombinezon, założenie kasku i gogli. Następnie udajemy się na krótkie szkolenie i kilka ćwiczeń, całość trwa około 15 minut. Następnie udajemy się już do tunelu i tam zaczyna się cała zabawa.

Wrażenia po lataniu były niesamowite, Olivii brakowało wręcz słów, naprawdę była to niezapomniana przygoda. Myślę, że taki prezent będzie świetnym podarunkiem zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

 

 

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors