Uśmiechnij się!

Uśmiech to najlepszy kosmetyk jaki możemy na siebie każdego dnia zakładać, wiedziała już o tym Marilyn Monroe. Czy uśmiech może zmieniać nasze życie? Owszem! Ten niewielki gest ma niezwykłą siłę do poprawiania naszego samopoczucia, zdrowia, a nawet tego jak postrzegają nas inni. Z całą pewnością jednak gdy jest on zdrowy, zadbany i biały chwalimy się nim zdecydowanie częściej, bo taki uśmiech potrafi zwalić z nóg, rozkochać i zarazić optymizmem.

 

Idealnie białe zęby są marzeniem wielu osób. Już samo odbicie w lustrze z takim uśmiechem potrafi sprawić, że dzień stanie się piękniejszy, ale klasyczna codzienna pielęgnacja może okazać się niewystarczająca, jeśli zależy nam na śnieżnobiałym uśmiechu. Palenie papierosów, codzienna poranna kawa lub lampka czerwonego wina do kolacji mogą powodować przebarwienia. Ja kawę uwielbiam i każdy dzień rozpoczynam właśnie od niej, dlatego mój zestaw „Jutro Impreza” naprawdę mógł się tu wykazać.

 

Ekspresowe wybielanie zębów w domowym zaciszu

 

Najnowszy produkt z serii Biała Perła, Jutro impreza! Czyli ekspresowa kuracja wybielająca zęby z pędzelkiem oraz pastą. Przeznaczony dla osób pragnących szybko i w bardzo prosty sposób poprawić biel swoich zębów. Widoczny efekt otrzymujemy już w parę dni. Zestaw jest bardzo wygodny, łatwy w użyciu a cały proces zajmuje dosłownie 2 minuty. Już w ciągu 2-4 dni uzyskamy efekt bielszych zębów o 3 tony!

 

Korzyści

 

1 fazowa formuła oksydacyjna likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w i na szkliwie przywracając zębom efektowną biel.

 

Co zawiera?

 

Naturalny enzym, oksydaza glukozy, rozjaśnia zęby. Chlorek sodu i kwas cytrynowy zapewniają dwufazowe wybielanie oraz skutecznie likwidują zanieczyszczenia organiczne zawarte w i na szkliwie.

 

EFEKT? – WOW!

 

Przyznam szczerze, że się nie spodziewałam, dzięki załączonej miarce w namacalny sposób możecie się przekonać, że to naprawdę działa, że zęby po tych czterech dniach są zdecydowanie bielsze, że aż chcesz się uśmiechać i dzielić tą bielą z resztą świata!

Jak utrzymać ten efekt?

 

Kropką nad i jest stosowanie pasty Biała Perła „Krystaliczna biel”. Dwutlenek tytanu zapewnia świetlisty efekt. Kombinacja eukaliptusa, mięty pieprzowej i olejku cytrynowego umożliwi perfekcyjny wygląd i zdrowie jamy ustnej, przy niskim RDA na poziomie 12. To prawdziwy diament w dziedzinie wybielania! Jak wszyscy doskonale wiemy podstawowym zadaniem pasty do zębów jest ich czyszczenie, usuwanie płytki bakteryjnej, a także w przypadku past wybielających przebarwień po kawie, herbacie, czy papierosach. Aby było ono rzeczywiście skuteczne i przynosiło określony efekt w składach past pojawiają się substancje ścierne. Dłuższe używanie pasty mocno ściernej może powodować osłabienie szkliwa, odsłanianie szyjek zębowych oraz ubytki abrazyjne, a przy tym wszystkim doprowadzić do powstania nadwrażliwości zębów. Właśnie tutaj pasta “Krystaliczna Biel” się wyróżnia, jej RDA jest bardzo niskie, czyli nie ściera naszych zębów.

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors