Fotona 6D – hybrydowy lifting

Od zabiegu Fotona 6D, który wykonałam w klinice Skin Laser Lubelscy minęło już kilka miesięcy więc mogę Wam opowiedzieć o moich wrażeniach, o efektach, ale przede wszystkim o tym co to takiego i jak wygląda. Z góry powiem, że jest to fantastyczny zabieg, śmiało powiem, że mój ulubiony i będę określać go jako hitowy! Hybrydowy lifting twarzy, bo tym właśnie jest Fotona 6D to unikalna procedura zabiegowa na którą składa się 6 etapów. Każdy z nich różni się od siebie i ma inne zadanie. Uzupełniające się długości fal umożliwiają działanie lasera w głębokich, pośrednich oraz powierzchownych strukturach skóry.

Jakie zadania ma spełnić zabieg?

Endolifting twarzy Fotona 6D jest świetną i bezpieczną alternatywą dla zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy. Jego podstawowe zadanie to pobudzenie procesu naprawczego, odbudowa kolagenu, lifting twarzy, zagęszczenie skóry, zniwelowanie zmarszczek, uniesienie powiek, poprawa napięcia skóry, wygładzenie okolic ust. Oprócz tego wyrównianiekolorytu skóry, zniwelowanie przebarwień. To zabieg, który daje niesamowite, ale bardzo naturalne efekty, bez iniekcji, bez bólu i bez okresu rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest zarówno na zewnętrznej powierzchni skóry jak i wewnątrz. To dosyć nietypowe, ale dzięki temu jest jeszcze bardziej skuteczny, możliwa jest pełna odbudowa włókien kolagenowych na całej grubości skóry. Pisałam Wam już o tym przy okazji Fotona 4D. Fotona 6D to jeszcze bardziej udoskonalona wersja i na nią składa się aż 6 etapów.

  1. ENDOLIFTING jest to pierwsza częśc zabiegu, która wykonywana jest wewnątrz jamy ustnej. Impulsy lasera emitowane są w precyzyjnie określone miejsca, tak, aby pięknie wypełnić bruzdy wargowo-nosowe. W tym etapie następuje zwiększenie napięcia skóry, podniesienie policzków, wygładzenie zmarszczek wokół ust.
  2. Etap drugi wykonywany jest na zewnętrz i jego celem jest poprawa jędrności najgłębszych warstw skóry.
  3. W etapie trzecim dochodzi do głębokiego termoliftingu, poprawy jakości i kondycji skóry.
  4. Czwarta część skupia się na eliminacji istniejących zmarszczek. Ten etap jest wprost genialny, a efekty spektakularne.
  5. Piąty etap został zarezerwowany dla ust. Zabieg wykonywany jest na wewnętrznej i zewnętrznej części ust. Wygładzenie zmarszczek oraz pełna regeneracja.
  6. Ostani etap to intensywna poprawa napięcia i elastyczności.

Sam zabieg jest zabiegiem, który nie wymaga znieczulenia, są momenty, w których czujemy mocniejsze ciepło i jakby igiełki na twarzy, ale nie jest to wyjątkowo bolesne. Oczywiście każdy z nas ma inny próg bólu i odczucia mogą się różnić, pamiętajmy o tym. Ważne jest to, że zabieg nie wymaga od Was siedzenia w domu, możecie spokojnie wrócić do swoich czynności. Po samym zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, a na następny dzień może pojawić się naprawdę delikatna opuchlizna pod oczami, ja jej nie miałam.

Przeciwskazania

Pamiętajmy, że jest to zabieg laserowy, a więc przede wszystkim nie możemy być opalone, mam tu na myśli również opaleniznę z opalania natryskowego czy samoopalaczy. Ciąża oraz okres karmienia są również przeciwskazaniem. O innych ważnych możecie przeczytać na stronie Skin Laser Lubelscy.

https://youtu.be/yQCRRSOd4S0

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors